Projemiz, her yaştan misafirlerinize hitap edebilecek eğlenceli bir platformdur proje hazırlanırken zorlu deniz şartlarında üst düzey performans vermesine yönelik hesaplamalar yapılmıştır gerekli yasal izinler alınarak da üretimi konusundaki engeller ortadan kaldırılmıştır.

Fun Park

Fun Park yakın gelecekte ülkemizin sahillerinde çokça rağbet göreceğine inandığımız bir projemizdir. Havuzlara sıkışmış olan eğlencenin denize taşınmasını Aqua parklara alternatif olabilmesi, otellerin ve turizm işetmelerinin denizde misafirlerine daha keyifli bir zaman geçirmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Eğlence parkı üzerinde bulunan su kaydırağı, atlama platformu , trambolin ,
tramplen vb. seçeneklerle plaj eğlencelerinize ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. Projesi ve imalatı firmamızca yapılan Fun Park işletmenizi ihtiyaçları doğrultusunda farklı tasarımlarla da imalata alınabilir. Fun Park üzerinde en fazla 8 kişinin olacağı düşünülerek hesaplamalar yapılmıştır. Kapasitesini arttırmak isteyen işletmeler için de özel imalatlar yapabiliriz.
Ağırlık 3 Ton
Freeboard 20 - 40 CM
Genişlik 2,4 m
Uzunluk 7,4 m
Su Hattı Yüksekliği 2 m
Alt ve üst yüzey arası yükseklik 2 m
Trambolin taşıma yükü 130 kg/max
Çevre Emniyet alanı (LxWxH) 11,4 m x 6,4 m x 2 m

Bağlantı Tipi

Platformun yüzdürüleceği alanın zemin etütleri ön incelemesi yapılarak, bölgesel yük hesaplamaları ile birlikte belirlenecek ağırlıkla tonozlar atılacaktır. Tonozlar zincir bağlantılı olacaktır.

Zemin Kaplama

Kompozit deck kaplama estetik bir görünüme sahip olmakla birlikte, ayak kaydırmaz ve yosun tutmaz. Üst kat kaplama üzerine emniyeti arttırmak adına çim halı kaplaması da yapılmaktadır.

Bakım

Fun Park, sezon süresince herhangi bir bakıma ihtiyaç duymaz. Her sezon başlangıcında kimyasallarla su hattının altında kalan bölgeler temizlenebilir. Sezon bitiminde platformun denizde bırakılmaması kullanım ömrü için önemlidir. Sezon sonu boya kontrolü yapılmalı ve gerekli durumlarda boya yenilenmelidir. Fun Park üzerinde kullanılan merdivenler paslanmaz olup 2 yılda bir polisaj işlemine tabi tutulması önerilir.