10 yıllık sektörel tecrübemiz sonrasında 2017 yılında faaliyete başlayan firmamız, direklerini yapmış olduğu teknelerin yarışmalardan ödüllerle dönmelerinde rol oynamıştır. Denizli’den denize uzanan hikayemiz, marin sektöründe kendine yer bulmuş ve aranan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlememize neden olmuştur.

Alüminyum ve karbon çelik tekne direği imalatı yapan firmamız için diğer tekne ekipmanlarını da imal edebilir hale getirmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını büyük oranda karşılamak ve tam manasıyla çözüm ortağı olma yolunda bizler için olmazsa olmazlarımızdandı. Bugün imalatını yaptığımız direklerin yanı sıra, salma ( tekne ağırlığı ), boom, dümen palası ve çapa gibi ekipmanları da siz değerli deniz tutkunlarının beğenisine sunuyoruz.

Projeleriniz, CAD ortamında 3D teknik çizimle hazırlanır. Projenin müşteriye sunumu ile gerekli revizyonlar yapılarak imalat öncesi son hazırlıklar tamamlanır. Gemi inşaat mühendisleri ile koordineli çalışan proje ekibimiz sıfır hata ile imalat yapmanın gayreti içerisindedir.

Alüminyum direkler için marin sektöründe kullanılan 5083/H111 alüminyum levhalar kullanılmaktadır. Soğuk şekillendirme ile projeye uygun kesitler hazırlanır ve kaynaklı imalata alınarak projeye uygun bir şekilde montajı yapılır. Hafif ve estetik olan bu direkler, daha kullanışlı ve uzun ömürlü olmaktadır.

Karbon çelik ile yapılan direkler, ekonomik olmakla birlikte, marin sektörü için kullanılan astar ve boyalar ile görselliği arttırılmakla birlikte ömrü de uzatılmaya çalışılmıştır. Bu işlem öncesinde de direkleriniz fabrikamızda SA 2,5 kalitesinde kumlama işlemine tabi tutulmaktadır.

Firmamız, üretim kalitesini ve hızını arttırmak adına gerekli makine yatırımlarını tamamlayarak, sizlere daha iyi hizmet vermeyi kendine görev bilmiştir.
Kaliteli ve profesyonel ekibimizle, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da kendinden söz ettiren bir firma olmak için çalışıyoruz.